ONLINE ERDVĖ - gyvaTa

GyvaTa – gyva kurianti/įkvepianti erdvė kurti, 

prisijungę į šią gyvą erdvę jus patenkate į PasiTikėjimo būseną, O taro arkaną, ir iš galios taško kuriate gyvus Dieviškus savus stebuklus. Jei tik Nori ir tiki jog stebuklai gyvi!!! 

Esi laukiama čia prisijungti metams. Papuošti save kantrybe ir leistis į savąją atradimų kelionę, kuri vis tęsiasi … ir tai ir yra gyvenimas…

Online GyvaTa Erdvė yra įkurta 2019m. Taigi visi pasidalijimai, meditacijos, įrašai įvairiausiomis temomis yra prieinami uždaroje facebook grupėje.

Čia esi Jaučiama, Mylima, Matoma, Girdima, Laisva būti savimi! Laiminga! Jaučianti! Meilėje! Kūrybiška! Gyva! Gyvenimo džiaugsme! Jaučianti malonumą! Kurianti savo gyvenimą!

Mūsų susitikimai/vakarai mūsų nematomus kūnus Pakelia vis aukščiau savęs būti pakylėtoje būsenoje, kurioje lengva, vidinės tylos apkabinta, meilės erdvėje, saugu ir gera būti čia ir dabar.

Vandenio eroje,  jei tik nori…. Prasidės Naujos patirtys tavo gyvenime, kuriame gyvas džiaugsmas, laisvė būti savimi, atradimai, suvokimai, atsivers  kūrybinis lengvumas, ir žinojimas….