Privatumo politika

Paskutinį kartą peržiūrėta: 2022-09-15

Šioje privatumo politikoje galite susipažinti su savo teisėmis ir informacija apie jūsų asmens duomenų tvarkymą. Užtikriname, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi labai skaidriai ir sąžiningai įgyvendindami 2016 m. balandžio 27 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamentą (ES) 2016/679 dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo ir panaikinančios Direktyvą 95/46/EB (Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą).

Jūsų asmens duomenų valdytojas yra www.Irmida.com
Telefono numeris: +37061444495,
El. paštas: irmida8@gmail.com

KURIŲ MANO ASMENS DUOMENŲ JŪS NERENKATE IR NEADMINISTRUOJATE?

1.1 Mes nerenkame ir nesaugome jūsų naršymo trečiųjų šalių svetainėse istorijos;

1.2 Mes neperduodame jokių duomenų apie jūsų naršymą mūsų svetainėje, iš kurių būtų galima jus identifikuoti.

KURIE MANO ASMENS DUOMENYS YRA RENKAMI IR KOKIAIS TIKSLAIS?

2.1 Mes renkame ir tvarkome tik tinkamus ir tinkamus asmens duomenis, reikalingus tiems tikslams, dėl kurių jie tvarkomi, pasiekti.

2.2 Asmens duomenys, kuriuos renkame ir tvarkome:

2.2.1 Pirkimo duomenys: vardas, pavardė, el. pašto adresas, telefono numeris, adresas, užsakymo informacija.

2.2.1.1 Tikslas: sudaryti ir vykdyti pirkimo-pardavimo sutartį bei nagrinėti prašymus ir klausimus.

2.2.1.2 Tikslas: suteikti jums platesnę prieigą prie mūsų paslaugų.

2.2.1.3 Saugojimo laikas: tol, kol jūsų paskyra aktyvi.

2.2.2 Duomenys apie naudojimąsi www.Irmida.com elektroninės parduotuvės paslaugomis: Vardas, Pavardė, El. pašto adresas, Jūsų paskelbta nuomonė apie www.Irmida.com parduodamas prekes, Jūsų ir mūsų bendravimo istorija, Telefonas numerį, IP adresą, taip pat jūsų pirkimo duomenis, užsakymų istoriją, mokėjimų istoriją. Be to, priklausomai nuo elektroninės parduotuvės www.Irmida.com teikiamų paslaugų, gali būti renkami papildomi Jūsų asmens duomenys, susiję su Jūsų naudojimusi www.Irmida.com internetine parduotuve. Šiuos duomenis tvarkome sutarties ar bandymo sudaryti sutartį ir mūsų teisėto intereso užtikrinti internetinės parduotuvės funkcionavimą pagrindu.

2.2.2.1 Tikslas: suteikti jums platesnę prieigą prie mūsų paslaugų.

2.2.2.2 Saugojimo laikas: tol, kol jūsų paskyra aktyvi.

2.2.3 Slapukų duomenys: elgesio mūsų internetinėje parduotuvėje istorija. Išsami informacija apie slapukus pateikta 7 skyriuje. Šiuos duomenis tvarkome jūsų sutikimo pagrindu.

2.2.3.1 Tikslas: nuolatinė našumo analizė paslaugų tobulinimo tikslais, kad mūsų internetinė parduotuvė www.Irmida.com būtų kuo paprastesnė ir patogesnė.

2.2.3.2 Saugojimo laikas: informacijos apie slapukus patikrinkite slapukų saugojimo trukme.

2.2.4 Patikimumo duomenys: su jūsų užsakymais susiję asmens duomenys. Šiuos duomenis tvarkome remdamiesi teisėtu www.Irmida.com interesu, siekdami apginti savo interesus ir užtikrinti efektyvų prekių pristatymą.

2.2.5 Analitiniai duomenys: norime, kad Jūs naudotumėte mūsų internetinę elektroninę parduotuvę www.Irmida.com kuo paprasčiau ir patogiau, todėl atliekame nuolatinę Jūsų veiklos analizę.

2.2.5.1 Tikslas: nuolatinė našumo analizė paslaugų tobulinimo tikslais, kad mūsų internetinė parduotuvė www.Irmida.com būtų kuo paprastesnė ir patogesnė.

2.2.5.2 Saugojimo laikas: informacijos apie slapukus patikrinkite slapukų saugojimo laiką.

2.2.5.3 Jūs turite teisę bet kada atsisakyti prenumeruotų paslaugų, parašydami mums el. paštu: irmida8@gmail.com.

3. KOKIOS PASEKMĖS DĖL NEPATEIKIMŲ DUOMENŲ?
3.1 Apgailestaujame, kad nepateikę šioje politikoje nurodytų asmens duomenų, negalėsime parduoti prekių ar suteikti Jums kitų paslaugų, nes šių duomenų tvarkymas yra būtinas sutarčiai sudaryti ir vykdyti ir už kitų paslaugų teikimą. Taip pat asmens duomenys tvarkomi vadovaujantis Lietuvos Respublikos teisės aktais, reglamentuojančiais mokėjimus internetu ir apskaitos tvarkymą.

4. KUR PERDUODAMI MANO ASMENS DUOMENYS?
4.1 Asmens duomenys perduodami tik patikimoms trečiosioms šalims, su kuriomis esame sudarę sutartį, ir tik tiek, kiek tai būtina paslaugai teikti. Siekdami suteikti Jums tinkamas paslaugas, Jūsų asmens duomenis perduodame šiems partneriams:

4.1.1 Kurjerių įmonės, kurios pristato Jums prekes Jūsų nurodytais adresais;

4.1.2 IT priežiūros paslaugas teikiančios įmonės;

4.1.3 Rinkodaros įmonės.

4.2 Mes taip pat galime pateikti jūsų asmens duomenis:

4.2.1 teisėsaugos institucijos Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka;

4.2.2. Valstybės institucijos ir teismai, kai tokią pareigą nustato galiojantys teisės aktai.

KOKIOS MANO TEISĖS?
5.1 Keisti / tikslinti neišsamius ar netikslius duomenis;

5.2 Prašyti, kad mes nebetvarkytume jūsų duomenų, ir juos ištrinti. Ši teisė nėra absoliuti ir kai kuriais atvejais dėl rimtų įstatymų nustatytų priežasčių negalėsime ištrinti jūsų duomenų (pavyzdžiui, kai duomenų reikia galiojančiai sutarčiai).

5.3 Apriboti duomenų tvarkymą;

5.4 Prieiga prie šioje politikoje tvarkomų asmens duomenų.

5.5 Perduoti duomenis, o tai reiškia, kad jums leidžiama struktūrizuotu, lengvai naudojamu, kompiuterio skaitomu ir suderinamu formatu gauti asmens duomenis, kuriuos pateikiate ir kuriuos mes tvarkome automatizuotomis priemonėmis. Teisė į duomenų perkeliamumą. Kai įmanoma, ir jūsų prašymu jūsų duomenys gali būti tiesiogiai persiųsti kitam jūsų nurodytam asmeniui.

5.6 Jei manote, kad jūsų teisės buvo pažeistos, dėl savo teisių galite kreiptis į Valstybinę asmens duomenų apsaugos inspekciją.

6. KAIP GALIU PRAŠYTI ĮGYVENDINTI SAVO TEISES?

6.1 Prašymus, susijusius su Jūsų asmens duomenų tvarkymu, galite pateikti šiais būdais:

6.1.1 Atsiųsdami mums prašymą el. paštu: irmida8@gmail.com;

6.1.2 Pateikdami mums prašymą telefonu: +37061444495;

6.2 Savo sistemoje atliekame jūsų identifikavimą pagal jūsų el. pašto adresą. Pateikdami mums užklausą vienu iš šių būdų, visada nurodykite savo elektroninio pašto adresą, kuriam teikiama informacija. Jei nenurodysite el. pašto adreso arba nesutiksite su prašymą pateikusio asmens elektroninio pašto adresu, neturėsime galimybės tinkamai Jūsų identifikuoti ir suteikti Jūsų prašomos informacijos ar įgyvendinti Jūsų prašymą.

7. KAS YRA SLAPUKAI?

7.1 Slapukai yra nedideli tekstiniai failai, kurie atsisiunčiami į jūsų įrenginį, kai lankotės atitinkamoje svetainėje. Slapukai padeda mums atpažinti jūsų įrenginį ir pagerinti funkcionalumą bei palengvinti naudojimąsi mūsų svetaine.

SVETAINĖJE NAUDOJAME ŠIUOSE SLAPUKUS:

 

SLAPUKAS

TIPAS

APRAŠYMAS

TRUKMĖ

Elementor

Funkciniai

Šį slapuką naudoja svetainės „WordPress“ tema. Tai leidžia svetainės savininkui realiuoju laiku įdiegti arba keisti svetainės turinį.

Pastovi

Exp*

Funkciniai

Pateikia funkcijas visuose puslapiuose.

Nesaugoma

wc_cart_hash_*

Funkciniai

Saugoti prekes pirkinių krepšelyje

Sesija

woocommerce_recently_viewed

Funkciniai

Saugoti peržiūrėtas prekes

Sesija

wp_woocommerce_session_*

Funkciniai

Saugoti atliktus veiksmus svetainėje

Sesija

wc_fragments_*

Funkciniai

Nėra aprašymo.

Pastovi

CONSENT

Analitiniai

„YouTube“ nustato šį slapuką naudodama įterptus „YouTube“ vaizdo įrašus ir registruoja anoniminius statistinius duomenis.

2 metai

yt.innertube::nextId

Reklaminiai

Šis „YouTube“ nustatytas slapukas užregistruoja unikalų ID, kad būtų saugomi duomenys apie tai, kokius vaizdo įrašus iš „YouTube“ naudotojas matė.

Nesaugoma

yt.innertube::requests

Reklaminiai

Šis „YouTube“ nustatytas slapukas užregistruoja unikalų ID, kad būtų saugomi duomenys apie tai, kokius vaizdo įrašus iš „YouTube“ naudotojas matė.

Nesaugoma

YSC

Reklaminiai

YSC cookie is set by Youtube and is used to track the views of embedded videos on Youtube pages.

Sesija

 

8. TREČIŲJŲ ŠALIŲ NUORODOS IR SVETAINĖS
8.1 www.Irmida.com pateikia nuorodas į trečiųjų šalių svetaines ir socialinius tinklus (galimybė dalintis svetainės turiniu socialiniuose tinkluose Facebook ir Instagram). Svetainėje pateiktoms trečiųjų šalių svetainėms taikomos tų svetainių privatumo politikos nuostatos ir mes neatsakome už šiose interneto svetainėse pateikiamos informacijos turinį, jų veiklą ar jų privatumo politikos nuostatas.

SUSISIEKITE SU MUMIS
Jei turite klausimų dėl šioje privatumo politikoje pateiktos informacijos, kreipkitės: irmida8@gmail.com